دسته‌بندی نشده

راهنمای خرید کاپشن های زنانه و مردانه

راهنمای خرید کاپشن های زنانه و مردانه

کم کم پاییز از میان ما می رود و جایش را به زمستان پربرف می دهد. آیا لباس های زمستانی تان را از کمدها بیرون آورده اید؟ متوجه شدید که کاپشن هایتان زیادی قدیمی شدند و نیاز دارید که یک کاپشن جدید بخرید.

وقتی در فروشگاه های سراسر شهر یا آنلاین شاپ ها به دنبال کاپشن هستید، اما نمی توانید کاپشن مورد علاقه خود را پیدا کنید. آن موقع به سراغ این می روید که بدانید چه جنسی از همه مناسب تر هست؟ یا برای این زمستان سرد، چه کاپشنی شما را گرم نگه می دارد؟

مطمعناً همه ما دوست داریم که از زیبایی زمستان و برف های آن لذت ببریم و در کنار آن سرما ما را اذیت نکند. درست است که علاوه بر داشتن شال، کلاه و دستکش می توانیم گرم بمونیم. اما وجود کاپشن بسیار ضروری است.

در ادامه به کاپشن هایی که مناسب شماست، می پردازیم.

کاپشن خوب 

همه کاپشن می خرند نا گرمشان کند. اما وقتی شما کمدی پراز لباس کاپشن هایی داشته باشید که جلو سرما را نگیرند، به هیچ دردی نمی خورند. پس شما باید همه آنها را کنار بگذارید و شروع به خرید کاپشن مناسب کنید.

چه چیزی جلو گرما را می گیرد؟ عایق بودن کاپشن! پارچه هایی که از پشم، پشم کرک یا شیشه هستند، عایق خوبی می توانند باشند. البته اگر باز بخواهید ریزبین تر باشید و از بین ۳ جنس گفته شده، یکی را انتخاب کنید باید پشم کرک را بردارید. چون از عایق قوی تری بوده و می تواند گرما بیشتری را به شما هدیه دهد.

در مرحله بعد باید به کیفیت کاپشن دقت کنید. درست است که هرچه کاپشن هزینه بیشتری داشته باشد، باید از کیفیت خیلی بهتری هم برخوردار باشد. یکی از راه هایی که می توانید کیفیت کاپشن را بسنجید این است که هرموقع خواستید آن را تا کتید یا آویزان کنید. اگر غیر از این بود پس کلا باید از خرید آن کاپشن منصرف شوید.

به ضدآب و باد بودن توجه کنید

از کاپشن خود باید انتظاراتی داشته باشید اما از کمترین انتظارها این هست که به ضدآب و باد بودنش توجه کنید. چون شما کاپشن می خرید تا از سرما در امان باشید. اما فرق ضدآب با عایق در این است که این بار به روی خود کاپشن باید دقت کنید.

یک کاپشن زنانه و مردانه که ارزش خریدن دارد، جنس روی آن معمولاً از نایلون یا پلی استر است. پیشنهاد ما این است که تا جایی که می توانید از کاپشن های با جنس نایلون استفاده نکنید چون دربرابر آتش حساس هستند. اما دیگر کاپشن های فوق العاده از فناوری نانو استفاده کردند و گزینه خوبی برای خرید هستند.

به اندازه و طول کاپشن نگاهی بیاندازید

هرچه کاپشن بلندتر باشد، بیشتر شما را گرم می کند. اما بیشتر خانم ها دوست دارند که از کاپشن هایی استفاده کنند که علاوه بر گرمایش، زیبایی کافی نیز داشته باشد. در نتیجه می توانید کاپشن های کوتاه – متوسط را بپوشید و زیر آنها از پلیور و دیگر لباس های گرم استفاده کنید. اما اگر در مکان های بسیار سردسیری زندگی می کنید که فقط گرما لباس برایتان اهمیت دارد، پس از کاپشن های بلند استفاده کنید.

کاپشن های کلاه دار  و جیب دار انتخاب کنید

در کنار ویژگی های مهمی که گفته شد، شاید با کاپشن هایی رو به رو شوید که همه ویژگی ها را دارند اما کلاه به آنها وصل نیست. لطفا این دسته را اصلا انتخاب نکنید. چون اگر کلاه دار باشند دیگر لازم نیست هزینه ای برای کلاه کنید. از سمتی دیگر وجود کلاه در زمانی که برف و باران می بارد، می تواند چتر خوبی برای شما باشد.

موضوع بعدی که باید دقت کنید، وجود جیب های آن است. جیب در هر لباسی لازم است تا دستانتان را گرم نگه دارد. همچنین از کاپشن هایی با جیب بزرگ استفاده کنید تا جایی برای وسایل های شما وجود داشته باشد. این که جیب هایتان با دکمه بسته شود یا زیپ کاملا سلیقه است و باید ببینید با کدام یک احساس بهتری خواهید داشت.

آخرین و مهم ترین نکته از کاپشن ها

کاپشن را حتما تن کنید یا تن خور آنها را ببینید. همین طور سایز های دیگر را امتحان کنید و فقط به یک سایز اکتفا نکنید. یادتان باشد به سایز خود در انتخاب کاپشن ها اطمینان نکنید. سایز همه بزند ها یکسان نیست. ممکن است سایز خود را انتخاب کنید اما کاپشن کاملا بزرگتر باشد. از طرفی آنقدر فیکس بدن خود نخرید که نتوانید لباس های دیگر را زیر آن بپوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *